An-1
Şöhrət-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Aşağı təbəqə təmizləyici səbət, Aşağı təbəqə təmizləyici səbət rəfi, Aşağı təbəqə modul səbəti,
Tək, ikiqat və ya üçqat qatlı şaybaya quraşdırılır, müxtəlif enjeksiyon modulları, təkrar istifadə edilə bilən laboratoriya şüşə qabları, keramika, plastik, paslanmayan polad və s. yerləşdirilir.
| Material | 316LSatlanmayan polad |
| Rəng | Mat Paslanmayan polad |
| Fəaliyyət çarxı | Səkkiz |
| Vəzifə tənzimləyicisi | İki |
| Səbət çərçivəsinin itələmə çəkmə hərəkəti | 550 mm |
| Sürətli interfeys diametri | 32 mm |
Modul bağlantısı olan səbət rəfi
Əl ilə itələmə-çəkmə giriş və çıxış təmizləmə kamerası
Hər iki paslanmayan polad bələdçiyə quraşdırılmışdır
Su girişini tez bir zamanda taxın, kamera bələdçisinin arxasından suyu hər bir inyeksiya moduluna yuyun
| Xarici ölçülər, Hündürlük (mm) | 139 mm |
| Xarici ölçülər, Eni mm | 529 mm |
| Xarici ölçülər, Dərinlik (mm) | 570 mm |
| Xalis çəki | 3 kq |

XPZ Şirkəti
Hangzhou Xipingzhe Bioloji Texnologiyalar Şirkəti, Ltd
XPZ, Çinin Zhejiang əyalətinin Hanzhou şəhərində yerləşən aparıcı laboratoriya şüşə qab yuyucusu istehsalçısıdır. XPZ, Bio-farma, Tibbi Səhiyyə, Keyfiyyət Təftişi mühiti, qida monitorinqi və neft-kimya sahələrində tətbiq olunan avtomatik şüşə qab yuyucusunun tədqiqi, istehsalı və ticarəti üzrə ixtisaslaşmışdır.
XPZ hər cür təmizlik problemlərinin həllinə kömək etməyə sadiqdir. Biz Çin yoxlama orqanlarının və kimya müəssisələrinin əsas təchizatçısıyıq, eyni zamanda XPZ brendi Hindistan, Böyük Britaniya, Rusiya, Cənubi Koreya, Uqanda, Filippin və s. kimi bir çox başqa ölkələrə yayılmışdır. XPZ məhsul seçimi, quraşdırma və istismar təlimi və s. daxil olmaqla, fərdi tələbata əsaslanan inteqrasiya olunmuş həllər təqdim edir.
Uzunmüddətli dostluğumuzu qorumaq üçün yüksək keyfiyyətli və əla xidmət göstərən innovativ məhsullar təqdim etmək üçün daha çox müəssisə üstünlüyü əldə edəcəyik.
XPZ Fabriki

Sərgi

