Şöhrət-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Üst təbəqə təmizləyici səbət, Orta təbəqə təmizləyici səbət, Üst təbəqə təmizləyici səbət rəfi, Orta təbəqə təmizləyici səbət rəfi, Üst təbəqə modul səbəti, Orta təbəqə modul səbəti
İkiqat və ya üçqat qatlı şaybaya quraşdırılır, müxtəlif inyeksiya modulları, təkrar istifadə edilə bilən laboratoriya şüşə qabları, keramika, plastik, paslanmayan polad və s. yerləşdirilir.
| Material | 316LSatlanmayan polad |
| Rəng | Mat Paslanmayan polad |
| Fəaliyyət çarxı | Altı |
| Vəzifə tənzimləyicisi | İki |
| Səbət tanıyıcısı | Bir |
| Səbət çərçivəsinin itələmə çəkmə hərəkəti | 550 mm |
Daxili fırlanan sprey qolu
Əl ilə itələmə-çəkmə giriş və çıxış təmizləmə kamerası
Hər iki tərəfdə paslanmayan polad istiqamətləndirici ray
Su girişini tez bir zamanda taxın, kamera bələdçisinin arxasından suyu hər bir inyeksiya moduluna yuyun
Təmiz geniş ağızlı şüşələr üçün istifadə olunan səbətləri yerləşdirə bilər
| Xarici ölçülər, Hündürlük (mm) | 152 mm |
| Xarici ölçülər, Eni mm | 536 mm |
| Xarici ölçülər, Dərinlik (mm) | 567 mm |
| Xalis çəki | 3.7 kq |
Hangzhou Xipingzhe Bioloji Texnologiyalar Şirkəti, Ltd
XPZ, Çinin Zhejiang əyalətinin Hanzhou şəhərində yerləşən aparıcı laboratoriya şüşə qab yuyucusu istehsalçısıdır. XPZ, Bio-farma, Tibbi Səhiyyə, Keyfiyyət Təftişi mühiti, qida monitorinqi və neft-kimya sahələrində tətbiq olunan avtomatik şüşə qab yuyucusunun tədqiqi, istehsalı və ticarəti üzrə ixtisaslaşmışdır.
XPZ hər cür təmizlik problemlərinin həllinə kömək etməyə sadiqdir. Biz Çin yoxlama orqanlarının və kimya müəssisələrinin əsas təchizatçısıyıq, eyni zamanda XPZ brendi Hindistan, Böyük Britaniya, Rusiya, Cənubi Koreya, Uqanda, Filippin və s. kimi bir çox başqa ölkələrə yayılmışdır. XPZ məhsul seçimi, quraşdırma və istismar təlimi və s. daxil olmaqla, fərdi tələbata əsaslanan inteqrasiya olunmuş həllər təqdim edir.
Uzunmüddətli dostluğumuzu qorumaq üçün yüksək keyfiyyətli və əla xidmət göstərən innovativ məhsullar təqdim etmək üçün daha çox müəssisə üstünlüyü əldə edəcəyik.
XPZ Fabriki

Sərgi

