An-1
Şöhrət-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Aşağı təbəqə təmizləyici səbət, Aşağı təbəqə təmizləyici səbət rəfi, Aşağı təbəqə modul səbəti
Tək, ikiqat və ya üçqat qatlı şaybaya quraşdırılır, müxtəlif enjeksiyon modulları, təkrar istifadə edilə bilən laboratoriya şüşə qabları, keramika, plastik, paslanmayan polad və s. yerləşdirilir.
| Material | 316LSatlanmayan polad |
| Rəng | Mat Paslanmayan polad |
| Fəaliyyət çarxı | Səkkiz |
| Vəzifə tənzimləyicisi | İki |
| Səbət çərçivəsinin itələmə çəkmə hərəkəti | 550 mm |
Əl ilə itələmə-çəkmə giriş və çıxış təmizləmə kamerası
Təmizləyici maşının aşağı hissəsinə yükləyin
Hər növ tor qabları və hər növ səbət əlavələrini daşıyın
| Xarici ölçülər, Hündürlük (mm) | 83 mm |
| Xarici ölçülər, Eni mm | 531 mm |
| Xarici ölçülər, Dərinlik (mm) | 560 mm |
| Xalis çəki | 2 kq |

XPZ, Çinin Zhejiang əyalətinin Hanzhou şəhərində yerləşən aparıcı laboratoriya şüşə qab yuyucusu istehsalçısıdır. XPZ, Bio-farma, Tibbi Səhiyyə, Keyfiyyət Təftişi mühiti, qida monitorinqi və neft-kimya sahələrində tətbiq olunan avtomatik şüşə qab yuyucusunun tədqiqi, istehsalı və ticarəti üzrə ixtisaslaşmışdır.
XPZ hər cür təmizlik problemlərinin həllinə kömək etməyə sadiqdir. Biz Çin yoxlama orqanlarının və kimya müəssisələrinin əsas təchizatçısıyıq, eyni zamanda XPZ brendi Hindistan, Böyük Britaniya, Rusiya, Cənubi Koreya, Uqanda, Filippin və s. kimi bir çox başqa ölkələrə yayılmışdır. XPZ məhsul seçimi, quraşdırma və istismar təlimi və s. daxil olmaqla, fərdi tələbata əsaslanan inteqrasiya olunmuş həllər təqdim edir.
Sərgi
