Şöhrət-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
İnyeksiya olunmayan təmizləyici səbət
Geniş ağızlı damarlar, ölçü stəkanları və s. üçün uyğundur
| Material | 316L Paslanmayan polad |
| Rəng | Mat Paslanmayan polad |
| Kiçik yay sıxacları | 18 |
| Boy | 105 mm |
| Aralıq | 60 mm |
| Böyük yay sıxacları | 10 |
| Boy | 175 mm |
| Aralıq | 60 mm |
Səbət modulu
| Xarici ölçülər, Hündürlük (mm) | 186 mm |
| Xarici ölçülər, Eni mm | 220 mm |
| Xarici ölçülər, Dərinlik (mm) | 445 mm |
| Xalis çəki | kg |