Yüksələn-F1
Enjeksiyon təmizləyici səbət, Enjeksiyon təmizləyici səbət rəfi, Enjeksiyon modulu
Nümunə flakonlarını təmizləmək üçün istifadə olunur
| Material | 316L Paslanmayan polad |
| Rəng | Mat Paslanmayan polad |
| Sürətli interfeys diametri | 32 mm |
| Enjeksiyon başlığı | ф2.5mmxH110mm |
| Başlıqların sayı | 88 ədəd |
| Çarpaz tutucu | 88 ədəd |
Qoşulma portu olan enjeksiyon tipli modul təmizləyici səbət rəfi
Modul səbətinin soluna və sağına yükləyin
Tez girişi taxın, modul səbətindən hər bir inyeksiya modulu ucluğuna təmiz su tökün
| Xarici ölçülər, Hündürlük (mm) | 170 mm |
| Xarici ölçülər, Eni mm | 558 mm |
| Xarici ölçülər, Dərinlik (mm) | 352 mm |
| Xalis çəki | kg |