Yüksələn-F1
Təmizləmə səbəti, Səbət rəfi, Modul səbəti,
İkiqat təbəqəli quruluş, enjeksiyon səbəti rəf modulu və enjeksiyon olmayan səbət rəf modulu üçün uyğundur
| Material | 316L Paslanmayan polad |
| Rəng | Mat Paslanmayan polad |
| Səbət tanıyıcısı | Bir |
| Səbət çərçivəsinin itələmə çəkmə hərəkəti | 550 mm |
| Sürətli interfeys diametri | 32 mm |
| Yüklənə bilən modulların sayı | İki qat |
| Tək qatlı modulların sayı | İki |
Modul bağlantısı olan səbət rəfi
Əl ilə itələmə-çəkmə giriş və çıxış təmizləmə kamerası
Hər iki paslanmayan polad bələdçiyə quraşdırılmışdır
Su girişini tez bir zamanda taxın, kamera bələdçisinin arxasından suyu hər bir inyeksiya moduluna yuyun
| Xarici ölçülər, Hündürlük (mm) | 609 mm |
| Xarici ölçülər, Eni mm | 619 mm |
| Xarici ölçülər, Dərinlik (mm) | 790 mm |
| Xalis çəki | kg |