Sürətli və üstün qiymətlər, bütün ehtiyaclarınıza uyğun düzgün həlli seçməyinizə kömək edəcək məlumatlı məsləhətçilər, qısa müddətli istehsal müddəti, məsuliyyətli keyfiyyətli idarəetmə və OEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 Enjeksiyon LED İşarə Modulu üçün ödəniş və çatdırılma işləri üçün unikal məhsul və xidmətlər. İstehsal bölməmizi mütləq ziyarət etməyinizi və uzunmüddətli perspektivdə evinizdə və xaricdə istehlakçılarla xoş işgüzar münasibətlər qurmağı gözləyirik.
Sürətli və üstün qiymət təklifləri, bütün ehtiyaclarınıza uyğun düzgün həlli seçməyinizə kömək edəcək məlumatlı məsləhətçilər, qısa müddətli istehsal müddəti, məsuliyyətli keyfiyyətli idarəetmə və ödəniş və çatdırılma işləri üçün unikal məhsul və xidmətlərÇin LED Modulu, Enjeksiyon Modulu, İstehsalı asanlaşdırmaq və rəqabətli qiymətlərlə və yüksək keyfiyyətli məhsullar təqdim etmək üçün həmişə yeni texnologiyalar yaradırıq! Müştəri məmnuniyyəti bizim prioritetimizdir! Bazarda çoxlu oxşar hissələrin qarşısını almaq üçün öz modeliniz üçün unikal dizayn hazırlamaq ideyanızı bizə bildirə bilərsiniz! Bütün ehtiyaclarınızı ödəmək üçün ən yaxşı xidmətimizi təklif edəcəyik! Dərhal bizimlə əlaqə saxladığınızdan əmin olun!
Şöhrət-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Enjeksiyon təmizləyici səbət, Enjeksiyon təmizləyici səbət rəfi, Enjeksiyon modulu
Laboratoriya şüşə qablarını, məsələn, erlenmeyer kolbasını, üçbucaq kolbasını, dəyirmi alt kolbasını, düz alt kolbasını, həcm kolbasını, ölçü silindrini təmizləmək üçün istifadə olunur.
| Material | 316L Paslanmayan polad |
| Rəng | Mat Paslanmayan polad |
| Sürətli interfeys diametri | 32 mm |
| Enjeksiyon başlığı | ф6mmxH220mm |
| Başlıqların sayı | 8 ədəd |
| Sahiblərin sayı | 8 ədəd |
| Yay hissələrinin yerləşdirilməsi | 8 ədəd |
| Tutucu örtüyü | PA |
Qoşulma portu olan enjeksiyon tipli modul təmizləyici səbət rəfi
Modul səbətinin soluna və sağına yükləyin
Tez girişi taxın, modul səbətindən hər bir inyeksiya modulu ucluğuna təmiz su tökün
| Xarici ölçülər, Hündürlük (mm) | 253 mm |
| Xarici ölçülər, Eni mm | 140 mm |
| Xarici ölçülər, Dərinlik (mm) | 488 mm |
| Xalis çəki | 0.9 kq |