An-1
Şöhrət-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Aşağı təbəqə təmizləyici səbət, Aşağı təbəqə təmizləyici səbət rəfi, Aşağı təbəqə modul səbəti
Tək, ikiqat və ya üçqat qatlı şaybaya quraşdırılır, müxtəlif enjeksiyon modulları, təkrar istifadə edilə bilən laboratoriya şüşə qabları, keramika, plastik, paslanmayan polad və s. yerləşdirilir.
| Material | 316L Paslanmayan polad |
| Rəng | Mat Paslanmayan polad |
| Fəaliyyət çarxı | Səkkiz |
| Vəzifə tənzimləyicisi | İki |
| Səbət çərçivəsinin itələmə çəkmə hərəkəti | 550 mm |
Mesh qabını yükləmək üçün iki təbəqəyə bölünür
Daxili fırlanan sprey qolu
Əl ilə itələmə-çəkmə giriş və çıxış təmizləmə kamerası
| Xarici ölçülər, Hündürlük (mm) | 226 mm |
| Xarici ölçülər, Eni mm | 529 mm |
| Xarici ölçülər, Dərinlik (mm) | 569 mm |
| Xalis çəki | 5.6 kq |