An-1
Şöhrət-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Aşağı təbəqə təmizləyici səbət, Aşağı təbəqə təmizləyici səbət rəfi, Aşağı təbəqə modul səbəti
Tək, ikiqat və ya üçqat qatlı şaybaya quraşdırılır, müxtəlif enjeksiyon modulları, təkrar istifadə edilə bilən laboratoriya şüşə qabları, keramika, plastik, paslanmayan polad və s. yerləşdirilir.
| Material | 316LSatlanmayan polad |
| Rəng | Mat Paslanmayan polad |
| Fəaliyyət çarxı | Səkkiz |
| Vəzifə tənzimləyicisi | İki |
| Səbət çərçivəsinin itələmə çəkmə hərəkəti | 550 mm |
Əl ilə itələmə-çəkmə giriş və çıxış təmizləmə kamerası
Təmizləyici maşının aşağı hissəsinə yükləyin
Hər növ tor qabları və hər növ səbət əlavələrini daşıyın
| Xarici ölçülər, Hündürlük (mm) | 79 mm |
| Xarici ölçülər, Eni mm | 529 mm |
| Xarici ölçülər, Dərinlik (mm) | 546 mm |
| Xalis çəki | 2 kq |