Şöhrət-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Üst təbəqə təmizləyici səbət, Orta təbəqə təmizləyici səbət, Üst təbəqə təmizləyici səbət rəfi, Orta təbəqə təmizləyici səbət rəfi, Üst təbəqə modul səbəti, Orta təbəqə modul səbəti
İkiqat və ya üçqat qatlı şaybaya quraşdırılır, müxtəlif inyeksiya modulları, təkrar istifadə edilə bilən laboratoriya şüşə qabları, keramika, plastik, paslanmayan polad və s. yerləşdirilir.
| Material | 316LSatlanmayan polad |
| Rəng | Mat Paslanmayan polad |
| Fəaliyyət çarxı | Altı |
| Vəzifə tənzimləyicisi | İki |
| Səbət tanıyıcısı | Bir |
| Səbət çərçivəsinin itələmə çəkmə hərəkəti | 550 mm |
Daxili fırlanan sprey qolu
Əl ilə itələmə-çəkmə giriş və çıxış təmizləmə kamerası
Hər iki tərəfdə paslanmayan polad istiqamətləndirici ray
Su girişini tez bir zamanda taxın, kamera bələdçisinin arxasından suyu hər bir inyeksiya moduluna yuyun
Təmiz geniş ağızlı şüşələr üçün istifadə olunan səbətləri yerləşdirə bilər
| Xarici ölçülər, Hündürlük (mm) | 183 mm |
| Xarici ölçülər, Eni mm | 535 mm |
| Xarici ölçülər, Dərinlik (mm) | 552 mm |
| Xalis çəki | 3,5 kq |