An-1
Şöhrət-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Aşağı təbəqə təmizləyici səbət, Aşağı təbəqə təmizləyici səbət rəfi, Aşağı təbəqə modul səbəti,
Tək, ikiqat və ya üçqat qatlı şaybaya quraşdırılır, müxtəlif enjeksiyon modulları, təkrar istifadə edilə bilən laboratoriya şüşə qabları, keramika, plastik, paslanmayan polad və s. yerləşdirilir.
| Material | 316LSatlanmayan polad |
| Rəng | Mat Paslanmayan polad |
| Fəaliyyət çarxı | Səkkiz |
| Vəzifə tənzimləyicisi | İki |
| Səbət çərçivəsinin itələmə çəkmə hərəkəti | 550 mm |
| Sürətli interfeys diametri | 32 mm |
Modul bağlantısı olan səbət rəfi
Əl ilə itələmə-çəkmə giriş və çıxış təmizləmə kamerası
Hər iki paslanmayan polad bələdçiyə quraşdırılmışdır
Su girişini tez bir zamanda taxın, kamera bələdçisinin arxasından suyu hər bir inyeksiya moduluna yuyun
| Xarici ölçülər, Hündürlük (mm) | 158 mm |
| Xarici ölçülər, Eni mm | 528 mm |
| Xarici ölçülər, Dərinlik (mm) | 566 mm |
| Xalis çəki | 3 kq |