Şöhrət-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Enjeksiyon təmizləyici səbət, Enjeksiyon təmizləyici səbət rəfi, Enjeksiyon modulu
28 ədəd pipet, 28 ədəd nümunə flakonu və 9 ədəd erlenmeyer kolbası, kolba, həcm kolbası və s. təmizləyə bilər
| Material | 316L Paslanmayan polad |
| Rəng | Mat Paslanmayan polad |
| Sürətli interfeys diametri | 32 mm |
| Enjeksiyon başlığı | ф 2.5 mmxH110mm ф 4 mmxH160mm ф 6 mmxH220mm |
| Başlıqların sayı | 65 ədəd |
| Pipetlər üçün oturacaqlar | 28 ədəd |
| Çarpaz tutucu | 28 ədəd |
| Sahiblərin sayı | 9 ədəd |
| Yay hissələrinin yerləşdirilməsi | 9 ədəd |
| Tutucu örtüyü | PA |
Qoşulma portu olan enjeksiyon tipli modul təmizləyici səbət rəfi
Modul səbətinin soluna və sağına yükləyin
Tez girişi taxın, modul səbətindən hər bir inyeksiya modulu ucluğuna təmiz su tökün
| Xarici ölçülər, Hündürlük (mm) | 265 mm |
| Xarici ölçülər, Eni mm | 190 mm |
| Xarici ölçülər, Dərinlik (mm) | 493 mm |
| Xalis çəki | 3 kq |