Şöhrət-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Enjeksiyon təmizləyici səbət, Enjeksiyon təmizləyici səbət rəfi, Enjeksiyon modulu
İnteqrasiya olunmuş modulda 28 pipet, 8 ədəd erlenmeyer kolbası/kolba/həcm kolbası/ölçü silindri və s. var.
| Material | 316L Paslanmayan polad |
| Rəng | Mat Paslanmayan polad |
| Sürətli interfeys diametri | 32 mm |
| Enjeksiyon başlığı | ф6mmxH220mm |
| Başlıqların sayı | 36 ədəd |
| Pipetlər üçün oturacaqlar | 28 ədəd |
| Çarpaz tutucu | 8 ədəd |
Qoşulma portu olan enjeksiyon tipli modul təmizləyici səbət rəfi
Modul səbətinin soluna və sağına yükləyin
Tez girişi taxın, modul səbətindən hər bir inyeksiya modulu ucluğuna təmiz su tökün
| Xarici ölçülər, Hündürlük (mm) | 255 mm |
| Xarici ölçülər, Eni mm | 190 mm |
| Xarici ölçülər, Dərinlik (mm) | 493 mm |
| Xalis çəki | kg |