Şöhrət-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Enjeksiyon təmizləyici səbət, Enjeksiyon təmizləyici səbət rəfi, Enjeksiyon modulu
Santrifüj borusu, şüşə butulka, üst boş butulka, sınaq borusu kimi laboratoriya şüşə qablarını təmizləmək üçün istifadə olunur.
| Material | 316L Paslanmayan polad |
| Rəng | Mat Paslanmayan polad |
| Sürətli interfeys diametri | 32 mm |
| Enjeksiyon başlığı | ф2.5mmxH70mm |
| Başlıqların sayı | 84 ədəd |
| Çarpaz tutucu | 84 ədəd |
Qoşulma portu olan enjeksiyon tipli modul təmizləyici səbət rəfi
Modul səbətinin soluna və sağına yükləyin
Tez girişi taxın, modul səbətindən hər bir inyeksiya modulu ucluğuna təmiz su tökün
| Xarici ölçülər, Hündürlük (mm) | 164 mm |
| Xarici ölçülər, Eni mm | 204 mm |
| Xarici ölçülər, Dərinlik (mm) | 511 mm |
| Xalis çəki | kg |