An-1
Şöhrət-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Enjeksiyon təmizləyici səbət, Enjeksiyon təmizləyici səbət rəfi, Enjeksiyon modulu
Laboratoriya şüşə qablarını, məsələn, erlenmeyer kolbasını, üçbucaq kolbasını, dəyirmi alt kolbasını, düz alt kolbasını, həcm kolbasını, ölçü silindrini təmizləmək üçün istifadə olunur.
| Material | 316L Paslanmayan polad |
| Rəng | Mat Paslanmayan polad |
| Sürətli interfeys diametri | 32 mm |
| Enjeksiyon başlığı | ф 2,5 mmxH110mm; ф 4 mmxH160mm; ф6xmmH220mm |
| Başlıqların sayı | 21 ədəd |
| Sahiblərin sayı | 14 ədəd |
| Yay hissələrinin yerləşdirilməsi | 14 ədəd |
| Tutucu örtüyü | PA |
| Çarpaz tutucu | 7 ədəd |
Qoşulma portu olan enjeksiyon tipli modul təmizləyici səbət rəfi
Modul səbətinin soluna və sağına yükləyin
Tez girişi taxın, modul səbətindən hər bir inyeksiya modulu ucluğuna təmiz su tökün
| Xarici ölçülər, Hündürlük (mm) | 253 mm |
| Xarici ölçülər, Eni mm | 192 mm |
| Xarici ölçülər, Dərinlik (mm) | 488 mm |
| Xalis çəki | 2.45 kq |