Yüksələn-F1
Enjeksiyon təmizləyici səbət, Enjeksiyon təmizləyici səbət rəfi, Enjeksiyon modulu
Laboratoriya şüşə qablarını, məsələn, erlenmeyer kolbasını, üçbucaq kolbasını, dəyirmi alt kolbasını, düz alt kolbasını, həcm kolbasını, ölçü silindrini təmizləmək üçün istifadə olunur.
| Material | 316L Paslanmayan polad |
| Rəng | Mat Paslanmayan polad |
| Sürətli interfeys diametri | 32 mm |
| Enjeksiyon başlığı | ф6mmxH220mm |
| Başlıqların sayı | 15 ədəd |
| Sahiblərin sayı | 15 ədəd |
| Yay hissələrinin yerləşdirilməsi | 15 ədəd |
| Tutucu örtüyü | PA |
500-1000 ml nazik boyun damarlarını saxlaya bilər
Qoşulma portu olan enjeksiyon tipli modul təmizləyici səbət rəfi
Modul səbətinin soluna və sağına yükləyin
Tez girişi taxın, modul səbətindən hər bir inyeksiya modulu ucluğuna təmiz su tökün
| Xarici ölçülər, Hündürlük (mm) | 250 mm |
| Xarici ölçülər, Eni mm | 558 mm |
| Xarici ölçülər, Dərinlik (mm) | 352 mm |
| Xalis çəki | kg |