Korporasiyamız brend strategiyası üzrə ixtisaslaşıb. Müştəri məmnuniyyəti bizim ən böyük reklamımızdır. Biz həmçinin Çin OEM Çin Yüksək Keyfiyyətli Sənaye Paltaryuyan Maşını üçün OEM şirkəti axtarırıq. Aparıcı istehsalçı və ixracatçı olaraq, ən yüksək keyfiyyətimiz və münasib qiymət aralığımız sayəsində beynəlxalq bazarlarda, xüsusən də Amerika və Avropada çox yaxşı nəticələr əldə etmişik.
Korporasiyamız brend strategiyası üzrə ixtisaslaşıb. Müştəri məmnuniyyəti bizim ən böyük reklamımızdır. Biz həmçinin OEM şirkətini də təmin edirikÇin Paltaryuyan Maşın, Yuma avadanlığıArtıq dünyanın bir çox istehsalçısı və topdansatış şirkəti ilə uzunmüddətli, sabit və yaxşı işgüzar münasibətlər qurmuşuq. Hal-hazırda, qarşılıqlı fayda əsasında xarici müştərilərlə daha da böyük əməkdaşlığa ümid edirik. Daha ətraflı məlumat üçün bizimlə əlaqə saxlamaqdan çəkinməyin.
An-1
Şöhrət-2
Aurora-2
Aurora-F2
Flash-F1
Aşağı təbəqə təmizləyici səbət, Aşağı təbəqə təmizləyici səbət rəfi, Aşağı təbəqə modul səbəti,
Tək, ikiqat və ya üçqat qatlı şaybaya quraşdırılır, müxtəlif enjeksiyon modulları, təkrar istifadə edilə bilən laboratoriya şüşə qabları, keramika, plastik, paslanmayan polad və s. yerləşdirilir.
| Material | 316LSatlanmayan polad |
| Rəng | Mat Paslanmayan polad |
| Fəaliyyət çarxı | Səkkiz |
| Vəzifə tənzimləyicisi | İki |
| Səbət çərçivəsinin itələmə çəkmə hərəkəti | 550 mm |
| Sürətli interfeys diametri | 32 mm |
Modul bağlantısı olan səbət rəfi
Əl ilə itələmə-çəkmə giriş və çıxış təmizləmə kamerası
Hər iki paslanmayan polad bələdçiyə quraşdırılmışdır
Su girişini tez bir zamanda taxın, kamera bələdçisinin arxasından suyu hər bir inyeksiya moduluna yuyun
| Xarici ölçülər, Hündürlük (mm) | 158 mm |
| Xarici ölçülər, Eni mm | 528 mm |
| Xarici ölçülər, Dərinlik (mm) | 566 mm |
| Xalis çəki | 3 kq |