təmizlik işini daha xoşbəxt edir
Standart şüşə qabların laboratoriya təmizlənməsi üçün nəzərdə tutulmuşdur, şüşə, keramika, metal, plastik və s. qablar üçün uyğundur (məsələn, həcmli kolbalar, nümunə flakonları, Erlenmeyer kolbaları, kolorimetrik borular, pipetlər, dərəcəli pipetlər, sınaq boruları, Petri qabları, ürək formalı kolbalar, stəkanlar və s.).
—————Flash-F2——————
| Əsas parametr | |
| İş temperaturu | 5-40℃ |
| Elektron Güc | 380V/50Hz |
| Elektrik teli | 2m/5x10kv.m. |
| İstilik gücü | 9KVt/18KVt |
| Qurutma gücü | 4KVt/6KVt |
| Ümumi güc | 13KVt/24KVt |
| Tutum | 308L |
| Peristaltik nasos | 4 ədəd |
| Proqramlar | 36 standart, 100+ xüsusi |
| Yuma temperaturu | 95℃-ə qədər |
| RS 232 Portu | Paltaryuyan maşından məlumat ötürülməsi üçün |
| Sensorlu ekran | 7 düymlük rəngli ekran |
| Xarici ölçü (H/W/D) | 1326*930*750mm |
| Çəki | 200 KQ |
| Temperatur sensoru | PT1000 |
| İnternet bağlantısı mövcuddur | |
| Qapıda görünən pəncərə | |
| Durulama üçün keçiricilik monitorinq sistemi | |
| Təmiz su gücləndirici nasos mövcuddur | |
| Yüksək səmərəli buxar kondensatoru | |
| 316L paslanmayan poladdan hazırlanmış yuyucu kamera | |
| Xarici panel 304 paslanmayan poladdan | |
Tam Avtomatik Laboratoriya Şüşə Qab Yuyucusu üçün dörd əsas üstünlük
Niyə XPZ Tam Avtomatik Laboratoriya Şüşə Qab Yuyucusunu seçməlisiniz?
Daha çox funksiya——
![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
Sertifikatlaşdırma:
XPZ Tam Avtomatik Laboratoriya Şüşə Qab Yuyucusu laboratoriya qablarını necə təmizləyir?
→Sirkulyasiya nasosu tərəfindən idarə olunan xüsusi təmizləyici vasitədən istifadə edərək, işçi vasitə kimi kran suyu və təmiz su (və ya yumşaldılmış su) ilə təmizləyici maye, sprey qolunu və sprey borusunu fırlatmaqla birbaşa qabın içərisində və xaricində 360 ° yuyulur ki, mexaniki və kimyəvi qüvvələrin təsiri altında qabda qalan maddələr soyulsun, emulsiya olunsun və parçalansın; Bundan əlavə, təmizləyici maye avtomatik olaraq qızdırıla bilər və daha yaxşı təmizləmə effekti əldə etmək üçün qablar isti təmizlənə və dezinfeksiya edilə bilər. Qurutma funksiyasına malik model seçilərsə, vaxtında çıxarılmaması nəticəsində yaranan ikincil çirklənmənin qarşısını almaq üçün nümunə şüşəsi yuyulduqdan sonra isti havada da qurudula bilər.(Bu model qurutmanı əhatə edir.)
——-Normal yuma proseduru
Əvvəlcədən yuma → 80°C-dən aşağı temperaturda qələvi yuyucu vasitə ilə yuma → turşulu yuyucu vasitə ilə yaxalama → kran suyu ilə yaxalama → təmiz su ilə yaxalama → 75°C-dən aşağı temperaturda təmiz su ilə yaxalama → qurutma
Tez-tez verilən suallar
S1: Niyə XPZ seçməlisiniz?
Biz Çin yoxlama orqanlarının və kimya müəssisələrinin əsas təchizatçısıyıq.
Brendimiz Hindistan, Böyük Britaniya, Rusiya, Afrika və Avropa kimi bir çox başqa ölkələrə yayılmışdır.
Məhsul seçimi, quraşdırma və istismar təlimi daxil olmaqla, fərdi tələbata uyğun inteqrasiya olunmuş həllər təqdim edirik.
S2: Müştəri hansı növ göndərməni seçə bilər?
Adətən dəniz yolu ilə, hava yolu ilə göndərilir.
Müştərilərin nəqliyyat tələblərini ödəmək üçün əlimizdən gələni edirik.
S3: Məhsulun keyfiyyətini və satış sonrası xidməti necə təmin etmək olar?
Bizdə CE, ISO keyfiyyət sertifikatı və s. var.
Əla satış sonrası xidmətimiz və satış sonrası mühəndisimiz var.
Məhsullarımızın zəmanət müddəti var.
S4: Canwefabrikinizi onlayn ziyarət edin?
Biz çox dəstəkləyirik.
S5: Müştəri hansı ödəniş növünü seçə bilər?
T/T, L/C və s.