| Əsas parametr | |
| İş temperaturu | 5-40ºC |
| Elektron Güc | 220V/50Hz |
| Elektrik teli | 2m/5*10m2 |
| İstilik gücü | 3KVt/9KVt |
| Ümumi güc | 8KVt/13KVt |
| Yuma kamerası | 316L paslanmayan polad |
| Xarici panel | 304 paslanmayan polad |
| Tutum | 202L |
| Peristaltik nasos | 4 ədəd |
| Proqramlar | 36 standart, 100+ xüsusi |
| Yuma temperaturu | 95ºC-yə qədər |
| RS 232 Portu | Paltaryuyan maşından məlumat ötürülməsi üçün |
| Sensorlu ekran | 7 düymlük rəngli ekran |
| Xarici ölçü | H/W/G: 990*6212*750mm |
| Çəki | 100KG |
| Temperatur sensoru | PT1000 |
| İnternet bağlantısı mövcuddur | |
| Qapıda görünən pəncərə | |
| Durulama üçün keçiricilik monitorinq sistemi | |
| Təmiz su gücləndirici nasos mövcuddur | |
| Yüksək səmərəli buxar kondensatoru | |
Funksiyanın təqdimatı
1. Başlama-gecikmə seçimi: Yuma vaxtı geri sayma və ya təyin etmə yolu ilə təyin olunur
2. Müxtəlif səviyyəli parollarla qorunan funksional
3. İdarəetmə sistemi: Mikrokompüter idarəetməsi, RS485, Opto-bağlayıcıların izolyasiyası, Orijinal idxal çipi, siqnalın uzaqdan ötürülməsi qorunur.
4. Avtomatik qapı sistemi
5. Sirkülasyon sistemi: Dəyişkən tezlikli başlanğıc funksiyası Sirkülasyon nasosunun axını: 0-600L/dəq Səmərəli təmizləməni təmin etmək üçün təzyiq monitorinqi və köpük əleyhinə yuma Siqnalizasiya maneəsinə sürət monitoru ilə sprey qolu
6. Təmizləyici rəf sistemi: İstənilən səviyyədə dəyişdirilə bilən təmizləyici rəf. Çoxsəviyyəli enjeksiyon yuma və dəyişdirilə bilən səbətlərin elastikliyi Avtomatik qapalı klapanlı üçdən çox su girişi. Səbətdə avtomatik identifikasiya və su axınının tənzimlənməsi
7. Tutum hündürlüyü: Tək səviyyəli təmizləmə hündürlüyü: 70 sm İki səviyyədə təmizləmə hündürlüyü: 46 sm Üç səviyyədə təmizləmə hündürlüyü: 17 sm




Hangzhou Xipingzhe Bioloji Texnologiyalar Şirkəti, Ltd
XPZ, Çinin Zhejiang əyalətinin Hanzhou şəhərində yerləşən aparıcı laboratoriya şüşə qab yuyucusu istehsalçısıdır. XPZ, Bio-farma, Tibbi Səhiyyə, Keyfiyyət Təftişi mühiti, qida monitorinqi və neft-kimya sahələrində tətbiq olunan avtomatik şüşə qab yuyucusunun tədqiqi, istehsalı və ticarəti üzrə ixtisaslaşmışdır.
XPZ hər cür təmizlik problemlərinin həllinə kömək etməyə sadiqdir. Biz Çin yoxlama orqanlarının və kimya müəssisələrinin əsas təchizatçısıyıq, eyni zamanda XPZ brendi Hindistan, Böyük Britaniya, Rusiya, Cənubi Koreya, Uqanda, Filippin və s. kimi bir çox başqa ölkələrə yayılmışdır. XPZ məhsul seçimi, quraşdırma və istismar təlimi və s. daxil olmaqla, fərdi tələbata əsaslanan inteqrasiya olunmuş həllər təqdim edir.
Uzunmüddətli dostluğumuzu qorumaq üçün yüksək keyfiyyətli və əla xidmət göstərən innovativ məhsullar təqdim etmək üçün daha çox müəssisə üstünlüyü əldə edəcəyik.

Sərgi

